Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Sokolex - Transport Chłodniczy
Historia naszej firmy. - Wersja do druku

+- Sokolex - Transport Chłodniczy (http://vs-sokolex.cba.pl)
+-- Dział: Biuro (http://vs-sokolex.cba.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: O firmie (http://vs-sokolex.cba.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Historia naszej firmy. (/showthread.php?tid=8)Historia naszej firmy. - Maciek. - 06-30-2015

Sokolex - Transport Chłodniczy

O firmie

Firma Sokolex – Transport Chłodniczy jest firmą świadczącą usługi transportowo – logistyczne, założoną w 2015 roku z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Od początku swojej działalności oferujemy usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym.  Dobro i satysfakcję naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o solidność, terminowość i jakość świadczonych przez nas usług. Profesjonalna i doświadczona kadra kierowców i spedytorów jest  w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych partnerów.
Oferujemy 4 nowoczesne zestawy transportowe, spełniające najbardziej rygorystyczne normy ekologiczne EURO-5 oraz EURO-6.
Kładziemy również duży nacisk na ochronę i zachowanie środowiska naturalnego. Poczynając od zastosowania w transporcie najnowocześniejszych pojazdów spełniających normy Euro-5 i Euro-6, poprzez stosowanie do ich napędu paliw najwyższej jakości, aż do zabezpieczenia miejsca ich parkowania i garażowania.
Wszystko to sprawia, że niezależnie od tego, gdzie spotkacie Państwo nasz samochód, zawsze będzie on rozpoznawalny, poprzez wyraźne logo i estetycznym wyglądzie.
A przede wszystkim zawsze możecie liczyć Państwo na profesjonalizm naszych kierowców i spedytorów, którzy będą stać na wysokości zadania, aby zlecony ładunek dowieźć tam gdzie tylko Państwo sobie życzą.


Spedycja

Doświadczeni spedytorzy doradzą Ci w trudnych kwestiach branży spedycyjnej i transportowej. Kompletny personel w ramach świadczonych usług, zajmie się doborem najbardziej efektownych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt trafił bezpiecznie do celu.
Dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci. Nowoczesne środki transportu, którymi dysponujemy zapewniają wysoką jakość i bezproblemowy transport. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody, posiadające certyfikaty Euro 5 i 6.
Oferujemy również transport krajowy. Nasz tabor przystosowany jest do przewozu produktów wymagających niskich lub stałych temperatur, a także punktualne podjęcia i dostawy ładunków. Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia spoczywa na barkach naszych najlepszych kierowców. Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Gdzie jeździmy ?

Oferujemy międzynarodowe przewozy chłodnicze po całej Europie. Preferowane przez nas kierunki to Wielka Brytania, Hiszpania, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Słowenia, Słowacja, Czechy, Węgry, Dania, Niemcy, Szwecja oraz Estonia.